- Lustre LED
- Lustre LED Suspendate
- Lustre LED Cristal
- Lustre cu Abajur
- Lustre Camera Copiilor
- Lustre LED Cu Telecomanda
- Lustre LED Living
- Lustre LED Dormitor
- Lustre LED Bucatarie
- Lustre led Baie
- Lustre LED Rgb
- Lustre LED Hol
- Lustre Led Patrate
- Lustre Led Rotunde
- Lustre Led Negre
- Lustre LED Floare
- Lustre LED cu ventilator
- Lustre LED Decorative
- Lustre Clasice (cu bec)
- Ghirlande Luminoase Interior
- Candelabre
- Pendule LED
- Veioze LED
- Lampadare LED
- Aplice LED
- Plafoniere LED
- Benzi LED
- Profile LED
- Becuri LED
- Lampadare & Veioze
- Accesorii de Iluminat
Spot LED Rotund Doua Culori 9W 3000k-6500k 450lm Trei Functii
49 lei Prețul inițial a fost: 49 lei.9 leiPrețul curent este: 9 lei.
Îmbunătățește iluminarea spațiului tău cu Spotul LED de 9W, care oferă o lumină și eficientă, perfectă pentru crearea unui mediu luminos și energizant, cu un design modern și elegant.
Doar 1 rămase în stoc
Solicita Detalii pe Whatsapp
Descriere
Descriere
| Specificatii | |
| Consum(W) | 9W |
| Dimensiune | Ø145mm |
| Material | Aluminiu si Sticla |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Montaj | INGROPAT |
| Echivalenta consum bec traditional | 45W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Decupaj (mm) | 105x105mm |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Spot LED rotund |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 450 Lm |
| Unghi Lumina | 270 grade |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Putere |
10W – 30W |
|---|---|
| Culoare |
Alb |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot LED Rotund Doua Culori 9W 3000k-6500k 450lm Trei Functii” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.