- Lustre LED
- Lustre LED Suspendate
- Lustre LED Cristal
- Lustre cu Abajur
- Lustre Camera Copiilor
- Lustre LED Cu Telecomanda
- Lustre LED Living
- Lustre LED Dormitor
- Lustre LED Bucatarie
- Lustre led Baie
- Lustre LED Rgb
- Lustre LED Hol
- Lustre Led Patrate
- Lustre Led Rotunde
- Lustre Led Negre
- Lustre LED Floare
- Lustre LED cu ventilator
- Lustre LED Decorative
- Lustre Clasice (cu bec)
- Candelabre
- Pendule LED
- Veioze LED
- Lampadare LED
- Aplice LED
- Plafoniere LED
- Becuri LED
- Accesorii de Iluminat
Grila LED Reglabila, Sina Magnetica Aplicata Slim, Lumina Neutra, 15W, Negru
135 lei
Grilă LED reglabilă pentru șină magnetică aplicată slim, 15W, lumină neutră (4000K), cu finisaj negru modern. Ideală pentru iluminat de accent în spații comerciale sau rezidențiale, permite orientarea precisă a luminii pentru evidențierea obiectelor sau zonelor dorite. Design minimalist, eficiență energetică și montaj facil.
SKU:
LC-MH111BK
Categorii: Iluminat Magnetic, Șine Magnetice Aplicate Slim
Solicita Detalii pe Whatsapp
Descriere
Descriere
💡 Grilă LED Reglabilă, Șină Magnetică Aplicată Slim, 15W, Lumină Neutră 4000K, Negru
✨ Grilă LED de 15W pentru șină magnetică aplicată, cu un design plăcut și funcțional. Proiectorul este reglabil pentru a putea direcționa lumina după preferințele tale.
🏠 Perfectă pentru iluminatul eficient și adaptabil al spațiilor de acasă sau comerciale.
📐 Specificații Tehnice
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Dimensiuni | 17 x 3 x 6 cm |
| Tensiune de alimentare | 48V |
| Putere | 15W |
| Temperatură culoare | 4000K (Lumină Neutră) |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 2 Ani |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Grila LED Reglabila, Sina Magnetica Aplicata Slim, Lumina Neutra, 15W, Negru” Anulează răspunsul





Recenzii
Nu există recenzii până acum.