- Lustre LED
- Lustre LED Suspendate
- Lustre LED Cristal
- Lustre cu Abajur
- Lustre Camera Copiilor
- Lustre LED Cu Telecomanda
- Lustre LED Living
- Lustre LED Dormitor
- Lustre LED Bucatarie
- Lustre led Baie
- Lustre LED Rgb
- Lustre LED Hol
- Lustre Led Patrate
- Lustre Led Rotunde
- Lustre Led Negre
- Lustre LED Floare
- Lustre LED cu ventilator
- Lustre LED Decorative
- Lustre Clasice (cu bec)
- Candelabre
- Pendule LED
- Veioze LED
- Lampadare LED
- Aplice LED
- Plafoniere LED
- Becuri LED
- Accesorii de Iluminat
Bec Led Lumanare E14, model C37, 6W=50W, 6500K, lumina rece
10 lei
Bec LED 6W E14, lumină rece 6500K, 500lm, echivalent 50W, IP20, durată de viață 15.000h. Ideal pentru lustre, lămpi și spoturi, consum redus de energie.
Solicita Detalii pe Whatsapp
Descriere
Descriere
Becul LED 6W cu soclu E14 oferă eficiență energetică ridicată, durată de viață îndelungată și luminozitate optimă, toate într-un design compact. Emitând lumină rece (6500K), este ideal pentru spațiile unde ai nevoie de claritate și vizibilitate maximă, precum birouri, bucătării sau zone de lucru. Poate fi utilizat în lămpi de masă, spoturi, lustre și corpuri de iluminat deschise.
Cu un consum redus de energie, echivalent cu un bec tradițional de 50W, acest bec LED îți va ajuta să reduci costurile la factura de electricitate, păstrând în același timp o iluminare de calitate.
Specificații tehnice:
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Consum | 6W |
| Dimensiuni | Ø37 × 100 mm |
| Soclu | E14 |
| Tensiune de alimentare | 220V |
| Flux luminos | 500 lm |
| Culoare lumină | Rece |
| Temperatură de culoare | 6500K |
| Echivalență bec tradițional | 6W = 50W |
| Durată medie de viață | 15.000 h |
| Indice de protecție | IP20 |
| Clasă energetică | G |
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Culoare |
Alb |
|---|---|
| Model |
LED |
| Putere |
10W – 30W |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Bec Led Lumanare E14, model C37, 6W=50W, 6500K, lumina rece” Anulează răspunsul



Recenzii
Nu există recenzii până acum.