- Lustre LED
- Lustre LED Suspendate
- Lustre LED Cristal
- Lustre cu Abajur
- Lustre Camera Copiilor
- Lustre LED Cu Telecomanda
- Lustre LED Living
- Lustre LED Dormitor
- Lustre LED Bucatarie
- Lustre led Baie
- Lustre LED Rgb
- Lustre LED Hol
- Lustre Led Patrate
- Lustre Led Rotunde
- Lustre Led Negre
- Lustre LED Floare
- Lustre LED cu ventilator
- Lustre LED Decorative
- Lustre Clasice (cu bec)
- Ghirlande Luminoase Interior
- Candelabre
- Pendule LED
- Veioze LED
- Lampadare LED
- Aplice LED
- Plafoniere LED
- Benzi LED
- Profile LED
- Becuri LED
- Lampadare & Veioze
- Accesorii de Iluminat
Lustra LED Gingi, cu Telecomanda, 3 Tipuri de Lumina, Intensitate Reglabila, 164W, Auriu
780 lei Prețul inițial a fost: 780 lei.450 leiPrețul curent este: 450 lei.
Lustra LED Gingi se remarcă prin aspectul sofisticat cu finisaj auriu și performanța luminoasă de 164W. Oferă 3 tipuri de lumină (caldă, neutră, rece), intensitate reglabilă și telecomandă pentru control facil, fiind alegerea perfectă pentru interioare elegante și moderne.
SKU:
LC-RFJX630116-9GD
Categorii: Lustre LED Aplicate, Iluminat Interior, Lustre LED, Lustre LED bucatarie, Lustre LED cu telecomanda, Lustre LED dormitor, Lustre LED living
Solicita Detalii pe Whatsapp
Descriere
Descriere
Lustra LED Gingi cu telecomandă, 3 tipuri de lumină, intensitate reglabilă
Model de impact cu design rafinat și finisaj auriu premium.
Iluminare generoasă și uniformă, ideală pentru încăperi mari și sofisticate.
Sistem dimabil cu reglaj fin al intensității și al temperaturii de culoare.
Culoare lumină: 3 funcții (Rece, Neutră, Caldă).
Consum optimizat și durată lungă de viață.
Telecomandă inclusă pentru control complet și comod.


Specificații:
| Tip produs: | Lustră |
| Număr surse de iluminare: | 9 |
| Tip bec: | LED |
| Tip întrerupător: | Telecomandă, Clasic |
| Material: | Metal + PS (Polistiren) |
| Culoare: | Auriu |
| Tip lumină: | Rece, Neutră, Caldă |
| Intensitate reglabilă: | Da |
| Dimensiuni: | 805 x 690 x 230 mm |
| Putere: | 164W |
| Alimentare: | 220V–240V |
| Temperatură culoare: | 3000K–6000K |
| Durată funcționare: | 20.000h |
| Indice redare culori (CRI): | RA > 90 |
| Grad protecție: | IP20 |
| Montaj: | Pe suprafață |
| Garanție: | 2 ANI |
Pachetul conține:
- 1 x Lustra
- 1 x Telecomandă
- 1 x Sistem de prindere
Informații suplimentare
Informații suplimentare
| Culoare |
Auriu |
|---|---|
| Dimensiune |
61cm – 80cm |
| Model |
LED |
| Număr Surse de Iluminat |
6 – 10 |
| Putere |
151W+ |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Lustra LED Gingi, cu Telecomanda, 3 Tipuri de Lumina, Intensitate Reglabila, 164W, Auriu” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.