- Lustre LED
- Lustre LED Suspendate
- Lustre LED Cristal
- Lustre cu Abajur
- Lustre Camera Copiilor
- Lustre LED Cu Telecomanda
- Lustre LED Living
- Lustre LED Dormitor
- Lustre LED Bucatarie
- Lustre led Baie
- Lustre LED Rgb
- Lustre LED Hol
- Lustre Led Patrate
- Lustre Led Rotunde
- Lustre Led Negre
- Lustre LED Floare
- Lustre LED cu ventilator
- Lustre LED Decorative
- Lustre Clasice (cu bec)
- Candelabre
- Pendule LED
- Veioze LED
- Lampadare LED
- Aplice LED
- Plafoniere LED
- Becuri LED
- Accesorii de Iluminat
- Hexagoane LED
- Panouri LED
Spot LED Tip NeonFlex, Sina Magnetica Incastrata, Lumina Neutra, 4000K, 10W
145 lei
Spot LED tip NeonFlex pentru șină magnetică încastrată, 10W, lumină neutră 4000K, 48V, 360°, 1000 lm. Fabricat din aluminiu și silicon, ideal pentru interior, durată de viață 25.000 h, garanție 2 ani.
SKU:
LC-RFMH-FL1000(4000K)
Categorii: Iluminat pe sina magnetica, Produse Noi, Șine Magnetice Încastrate
Etichetă: Banda LED Reglabila Sina Incastrataa
Solicita Detalii pe Whatsapp
Descriere
Descriere
Oferă un iluminat uniform și modern cu spotul LED tip NeonFlex pentru șină magnetică încastrată, putere 10W și lumină neutră (4000K). Unghiul de iluminare de 360° asigură o distribuție optimă a luminii, ideală pentru living, dining, bucătărie sau spații comerciale. Construit din aluminiu și silicon durabil, are un design elegant, potrivit oricărui decor contemporan, și o durată de viață de până la 25.000 de ore.
Specificații tehnice:
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tensiune de alimentare | 48V |
| Putere | 10W |
| Temperatura de culoare | 4000K (neutră) |
| Tip lumină | Neutră |
| Flux luminos | 1000 lm |
| Dimabil | Nu |
| Unghi lumină | 360° |
| Dimensiuni | 100 × 2.5 × 2.5 cm |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Durată de viață | 25.000 h |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 2 ani |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot LED Tip NeonFlex, Sina Magnetica Incastrata, Lumina Neutra, 4000K, 10W” Anulează răspunsul



Recenzii
Nu există recenzii până acum.