- Lustre LED
- Lustre LED Suspendate
- Lustre LED Cristal
- Lustre cu Abajur
- Lustre Camera Copiilor
- Lustre LED Cu Telecomanda
- Lustre LED Living
- Lustre LED Dormitor
- Lustre LED Bucatarie
- Lustre led Baie
- Lustre LED Rgb
- Lustre LED Hol
- Lustre Led Patrate
- Lustre Led Rotunde
- Lustre Led Negre
- Lustre LED Floare
- Lustre LED cu ventilator
- Lustre LED Decorative
- Lustre Clasice (cu bec)
- Candelabre
- Pendule LED
- Veioze LED
- Lampadare LED
- Aplice LED
- Plafoniere LED
- Benzi LED
- Profile LED
- Spoturi LED
- Becuri LED
- Lampadare & Veioze
- Accesorii de Iluminat
Proiector LED Sina Magnetica Aplicata Slim, Lumina Calda, Reglabil, 8W, Negru
150 lei
Spot LED slim pentru șină magnetică aplicată, 8 W, 3000 K (lumină caldă), cu finisaj negru elegant. Cap reglabil pentru iluminare direcționată, ideal pentru accente luminoase discrete în spații moderne, rezidențiale sau comerciale. Design compact, eficient și ușor de montat.
SKU:
LC-MH116(3000K)
Categorii: Iluminat Magnetic, Șine Magnetice Aplicate Slim
Solicita Detalii pe Whatsapp
Descriere
Descriere
💡 Proiector LED Șină Magnetică Aplicată Slim, 8W, Lumină Caldă 3000K, Reglabil, Negru
✨ Proiector LED de 8W, creat special pentru șine magnetice aplicate cu design slim, plăcut și funcțional. Reglabilitatea acestuia permite orientarea luminii după preferințe, pentru o iluminare confortabilă și eficientă.
🏠 Un accesoriu modern și practic, perfect pentru orice spațiu din locuința ta.
📐 Specificații Tehnice
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Dimensiuni | 6.5 x 4 x 10.5 cm |
| Tensiune de alimentare | 48V |
| Putere | 8W |
| Temperatură culoare | 3000K (Lumină Caldă) |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 2 Ani |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Proiector LED Sina Magnetica Aplicata Slim, Lumina Calda, Reglabil, 8W, Negru” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.